×

Контакти

Тел: (048) 700-60-60
Email: [email protected]
Інститут пласичної естетичної хірургії «Virtus»
м. Одеса , вул. Буніна, 10
м. Київ , вул. Костянтинівська, 57
м. Харків, вул. Гоголя 7
м. Дніпро, вул. Сичеславська Набережна, 20
Мапа сайту

Настає ера НОВОЇ пластичної хірургії

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ

в Інституті "Віртус"

ОМОЛОДЖЕННЯ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

ПОЄДНАННЯ ЛАЗЕРНИХ ТА КЛІТКОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЕФЕКТУ

НОВЕ СЛОВО В ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ

НЕОФІБРОЛІФТИНГ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Реальне довгострокове омолодження

Повернення молодості
зі збереженням індивідуальності

ТРИВАЛИЙ ГАРМОНІЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

НОВЕ
ВІДЧУТТЯ ЖИТТЯ

ДБАЄМО ПРО ВАШУ КРАСУ І ЗДОРОВ'Я
з 1991 р

НАЗАД
ДАЛІ

Природна краса і здоров'я зі збереженням власної індивідуальності.

Сьогодні модно не просто бути молодим і здоровим, але і не перетворити своє обличчя в одну з тисяч неживих масок. Ми знаємо, як зберегти Вашу красу та індивідуальність!

Клініка пластичної хірургії та косметології

Медицина майбутнього вже сьогодні.

Ми застосовуємо принципи 4-P в медицині для досягнення максимального результату лікування і задоволеності пацієнтів.

1-P: Prediction

Попереджений значить озброєний. Прогнозування схильності до появи вікових змін дозволяє усунути фактори, що погіршують стан шкіри і тим самим зберегти її молодість і здоров'я.

2-P: Prevention

Запобігти - значить перемогти. Надання правильного і своєчасного догляду дозволяють запобігти розвитку вікових змін. Профілактика старіння дасть можливість уникнути радикальних методів омолодження на багато років.

3-P: Personalization

Персоналізований підхід і регенеративні технології в лікуванні наших пацієнтів дозволяють отримати довгостроковий і якісний результат омолодження зі збереженням власної індивідуальності.

4-P: Participation

Ваша участь і повне розуміння всіх процесів лікування. Наші фахівці детально опишуть ситуацію, пояснять що відбуваються в організмі процеси і дадуть відповідь на будь-які питання.

Про нашу клініку

Повертаємо молодість зі збереженням Вашої індивідуальності!

Інститут пластичної хірургії ВІРТУС - найбільша в Україні медичний заклад, що займається проблемами естетичної медицини. Інститут ВІРТУС має в своєму розпорядженні консультативною поліклінікою з денним стаціонаром, відділенням косметології з антивіковим центром, відділенням лазерних технологій, відділенням естетичної хірургії, в якому, крім пластичних хірургів, працюють хірурги стоматологи, урологи, гінекологи, ЛОР-хірурги.

Статистика

№1

Перша приватна клініка в Україні

25+

років даруємо здоров'я і красу

30 000+

Щасливих пацієнтів

50+

Кращих фахівців

Популярні послуги

Пошук

Проконсультуйтеся у кращих

  • Операційне VS. безопераційне ОМОЛОДЖЕННЯ

    Які методи омолодження будуть найбільш ефективні саме для Вас?
  • Силікон VS. біоімплантати

    Дізнайтеся, як нові технології дозволяють поліпшити фігуру і зберегти свою природність і індивідуальність.
  • ЛОР-відділення для дітей і дорослих

    Відновлення носового дихання Відновлення слуху Відновлення голосу

Володимир Олександрович Цепколенко

Генеральний директор Інституту пластичної хірургії "Віртус".

Заслужений лікар України. Доктор медичних наук. Професор кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Естетична медицина

Естетична медицина коригує багато дефекти: форму носа, губ, вух, щік, підборіддя, здійснює підтяжку обличчя, «шліфує» зморшки, прибирає зайву вагу, займається відновленням і поліпшенням форм тіла.

У той же час, естетична медицина надає допомогу при серйозних порушеннях, наприклад, при втраті жінкою однієї з молочних залоз (наслідки мастектомії) - клініка пластичної хірургії надасть не тільки психологічну допомогу такий хворий, але і подарує їй бажану груди, використовуючи маммопластику, і разом з тим позбавить від комплексів з приводу зовнішнього вигляду.

В інституті ВІРТУС ведеться активна наукова робота. За останні два роки отримано 5 сертифікатів на винаходи в галузі медицини.

На базі інституту пластичної хірургії ВІРТУС спільно з Українським товариством естетичної медицини регулярно проводяться курси підвищення кваліфікації лікарів.

Пластична хірургія

Пластична хірургія здатна уявити настільки широкий спектр послуг, що багато хто з пацієнтів (чоловіків і жінок) не в змозі навіть уявити собі всього того, на що здатна сучасна естетична медицина. Ось чому в більшості випадків отримані результати не тільки виправдовують очікування пацієнтів, а й значно їх перевершують!

Історії перетворення пацієнтів

ДИВИТИСЯ ВСЕ -

Відгуки пацієнтів

С. Т.

1
Не вистачить всіх слів, щоб висловити подяку. Скажу просто: велике людське спасибі за виконання моєї мрії, за високий професіоналізм і розуміння, супер-відношення! Спасибі вам! Кадочников Сергій Валерійович, Лісовик Сергій Григорович, Олександр Євгенович, Марина Ігорівна, Леонід Хомич, Валюша! І всьому мед. персоналу клініки «Віртус». Всі дівчатка на висоті! Женечка, тобі спасибі за першу зустріч і теплоту. З повагою, С. Т.

Ю. В.

2
Величезне спасибі чудовому, найкращого, уважному доктору - Кадочникову Сергію Валерійовичу за його чудові руки і високий професіоналізм. Ви - найкращий лікар !!! А так же всьому персоналу клініки «Віртус» за їх чуйне та уважне ставлення!

Я. М. Е., Кривий Ріг

2
Дякую за консультації Кадочникова Сергія Валерійовича та Цепколенко Анну Володимирівну. Величезна подяка Цепколенко Володимиру Олександровичу і Корнієнко Олександру Євгеновичу - за людинолюбство, розуміння, повага, за створення атмосфери «дому», за «золоті ручки». Дякую весь колектив «Віртус», санітарочек, сестричок - Еллу, Інну, Олександру Євгенівну, Людмилу Юріївну. Бажаю вам усім бути здоровими, щасливими, щасливими. Всіх благ вам! З повагою, Я. М. Є., Кривий Ріг

Facebook

Twitter

VK

TOP

Оставьте ваш номер телефона, и мы свяжемся с вами в течении часа для согласования подробностей

×

Залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з вами протягом години для узгодження подробиць

×